Getirecem.com; 2018  yılında kuruldu. Ülkemizin tüm yörelerinde yetiştirilen doğal ürünlerin Türkiye'nin her yerine internet sitesi aracılığıyla veya trendyol,hepsiburada,n11 gibi pazar yerleri üzerinden pazarlayarak doğal ürünlerin tanıtımına büyük katkı sunan  bir e- ticaret platformudur. Tüm ürünlerimiz 100 doğal üründür.  Ayrıca ev hanımlarının elleri ile yaptığı içli köfte, gözleme, kavurma, mumbar, pasta çeşitlerini satarak ev hanımlara ek gelir kazanma fırsatı sunmaktayız.  Ülkemizin çeşitli bölgelerinden de yöresel doğal ürünleri tedarik edip pazarlamaktayız. getirecem.com doğal ürünler platformu il dışından en çok bölgeye has ürünler  olan tandır ekmeği, Siirt fıstığı, peynir çeşitleri (Karacadağ, Van, Siirt, Batman, Urfa, Antep, Hatay ), Midyat pestili, cevizli sucuk, Gercüş pekmezi,  Sason cevizi ve balı rağbet gören ürünlerimizden birkaçı. 

2019 yılında  İstanbul Yenikapı'da Batman Tanıtım Günleri Fuarına götürdüğümüz Tandırda yapılan tandır ekmeği izdihama yol açtığından ötürü birçok ulusal basında yankı buldu.
Dünya’da bir ilk gerçekleştiren getirecem.com , müşterinin evine istediği ürünün tadını beğenmediğinde  koşulsuz iade etme şansına sahip olduğu için kuryelerimiz müşterinin kapısına gidip iade almaktadır.

Bu hizmet anlayışı bize kuruluşumuzdan  2 yıl sonra 2020 yılında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin en hızlı büyüyen e- ticaret ödülünü getirdi.  2021 yılında ise gelen yoğun bayilik taleplerini değerlendirip bölgede ve ülkemizde şubeler açmayı planlıyoruz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR