Doğal Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 20 ML
Doğal Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 20 ML
Doğal Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 20 ML

Doğal Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 20 ML

Fiyat : ₺59,90

LÜTFEN ADET SEÇİNİZ

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞININ FAYDALARI

- Doğal nemlendirici

- Egzamaya iyi gelir

- Cildin çatlamasını önler

- Varis oluşumunu engeller

- Makyaj temizliği için kullanılabilir

- Dişleri beyazlatır

- Doğal deodoran etkisi vardır

- Güneş yanığını hafifletir

- Kesik ve yaraları hızlıca iyileştirir

- Göz altı morlukları geçirir

Kullanım Şekli

Bir miktar soda ile Hindistan cevizi yağını karıştırın ve kıvam almasını sağlayın. Bu karışım ile dişlerinizi günde 2 defa fırçalamaya özen gösterin. Kısa zaman içinde dişlerinizdeki beyazlığı fark edeceksiniz

Hindistan cevizi yağı en doğal nemlendiriciniz olabilir. Uykudan önce temizlenen yüzünüze, parmak ucunda olacak şekilde Hindistan cevizi yağı sürün ve tüm yüzünüze eşit miktarda uygulayın. Kuru ve yıpranmış ciltler için oldukça etkili olmaktadır. Cildinizin pH dengesini düzenler ve sizi dış etkenlerden korur. Ayrıca duş sonrasında dirsek ve topuklarınıza da uygulayabilirsiniz.

Günlük makyajlarınızı Hindistan cevizi yağı ile temizleyebilirsiniz. Bunun için bir miktar Hindistan cevizi yağını bir pamuk yardımı ile göz çevrenize uygulayın. En doğal ve zararsız bir makyaj temizleme ürünü olarak aklınızda kalabilir. Yüzünüzde oluşan ufak yaralar için de tercih edebilirsiniz. Bir miktar Hindistan cevizi yağını sivilceli ve yaralı bölgeye uygulayın ve daha sonra uykuya geçin. Yaralar geçene kadar bu uygulamaya devam edin.

Ayrıca kızarıklık ve sinek ısırmalarında da Hindistan cevizi yağından bir miktar bölgeye sürerek cildin iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Peeling yapmak istediğinizde bir miktar kahve ile Hindistan cevizini karıştırın. Elde ettiğiniz kremi yüzünüze uygulayın. Yaklaşık 15 dakika bekleyin. Bekleme süresi geçince yüzünüzü ılık su ile temizleyin. Haftada 3 defa uygulamanız yeterli olacaktır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR