Doğal Soğuk Sıkım Çay Ağacı Yağı 20 ML
Doğal Soğuk Sıkım Çay Ağacı Yağı 20 ML
Doğal Soğuk Sıkım Çay Ağacı Yağı 20 ML

Doğal Soğuk Sıkım Çay Ağacı Yağı 20 ML

Fiyat : ₺59,90

LÜTFEN ADET SEÇİNİZ

ÇAY AĞACI YAĞININ FAYDALARI

- Kepek oluşumunu önler

- Saç dökülmesini önler

- Cildi sıklaştırır

- Ciltteki fazla yağları alır

- Cilt hücrelerini yeniler

- İştahı baskılar, kilo almayı önler

- Karaciğer enzimlerini düzenler

- Romatizma ağrılarını dindirir

- Öksürüğü keser

- Antibakteriyeldir

- Mikroplara karşı etkilidir

- Uykusuzluk ve halsizliğe iyi gelir

Kullanım Şekli

 

Cildinizde oluşan sivilce, akne ya da çıban gibi bir soruna çay ağacı yağı uygulayacaksanız önce uygulayacağınız bölgeyi güzelce temizlemeli ve ondan sonra sürmelisiniz.

Ayak mantarı içinse çay ağacı yağını yine doğrudan mantarlı bölgeye sürerek uygulayabileceğiniz gibi ayaklarınızı sokabileceğiniz bir suyun içine çay ağacı yağından 5-6 damla damlatıp ayaklarınızı 20 dakika kadar içinde bekleterek uygulayabilirsiniz.

Grip, nezle, soğuk algınlığı, öksürük, bronşit ve burun akıntısı gibi sorunlarla mücadele etmek içinse çay ağacı yağıyla buhar banyosu yapmanız uygun olacaktır. Buhar banyosu için genişçe bir kabın içine kaynattığınız suyu döküyor, üzerine yine 5-6 damla kadar çay ağacı yağı damlatıyorsunuz. Ardından başınızın arkasına havlu koyuyor ve suyun yükselen buharını burnunuza çekiyorsunuz. Bunu en az 5-6 kez tekrar ederek çay ağacı yağından faydalanıyorsunuz.

Ağız ve diş sağlığı, diş eti iltihaplanması ya da ağız içinde oluşan iltihaplı yaraların daha hızlı iyileşmesi için yarım su bardağı suya 2 damla kadar çay ağacı yağı damlatın ve bu karışımla gargara yapın. Ancak dikkat, karışımı asla yutmayın.

Saç sağlığınızı desteklemek ve kepek sorunundan kurtulmak için çay ağacı yağı kullanmak isterseniz, saçlarınızı duruladığınız suyun içine birkaç damla çay ağacı yağı damlatabilirsiniz. Çay ağacı yağı ile karıştırdığınız suyu kullandıktan sonra temiz suyla saçlarınızı son bir kez durulamayı ihmal etmeyin tabi

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR