Getirecem.com En İyi E-Ticaret Sitesi Ödülünü Aldı

Getirecem.com En İyi E-Ticaret Sitesi Ödülünü Aldı

Çilek Medya Grup tarafından düzenlenen Doğu Ödülleri kapsamında Yılın En Başarılı E-Ticaret Sitesi ödülü, 2019 yılında Batman şirketi olan getirecem.com aldı

 

SANAT CAMİASININ ÖNEMLİ İSİMLERİ KATILDI

Çilek Medya grup tarafından organize edilen ödül gecesine Erkan Petekkaya, Yusuf Güney, Nuri Alço, Tuba Özerk, Azad Yılmaz gibi sanat camiasının önemli isimleri katıldı. Programın sunuculuğunu ise Kaan Akıncı yaptı.

EN İYİ E-TİCARET SİTESİ GETİRECEM.COM

Eğitim, sanat, müzik ve bölge şirketlerinin ödül aldığı gecede, 2019 yılının en başarılı e-ticaret sitesi bir Batman şirketi olan getirecem.com oldu. Şirketimiz adına ödülü alan Yönetim kurulu başkanı ve şirketin CEO 'su Hasan Çankaya ödül sonrası açıklamalarda bulundu. Çankaya, "Üretirken, teknolojiyi, e-ticareti ve robotla üretimi; üretim proseslerimize entegre etmezsek üretim maliyetlerini minimize edemez ve rekabet edemeyiz. Katkısız doğal ve sağlıklı ürünlere ihtiyaç her geçen gün artarken diğer taraftan ülkemizde tarımı ve hayvancılığı unutur olduk" şeklinde konuştu.

 

 

ÖDÜLÜ GETİREN DOĞALLIK VE MEMNUNİYET OLDU

Getirecem.com hanüz yeni kurulan bir şirket olmasına rağmen müşteri memnuniyetine ve ürünlerin doğallığına verdiği önem ile sadece 1 yıl gibi kısa bir sürede 4000 haneye 100 000 'den fazla sipariş götürdü. Şuan sadece Batman ilinde kapıya kadar ücretsiz teslimat hizmeti sağlayan şirketimiz yakın gelecekte tüm illerde şube açmayı planlamaktadır.

Etiketler: ödül,en iyi,e-ticaret ödülleri,e-ticaret sitesi ödül,organik ürünler,doğal ürünler ödülü
Aralık 23, 2019
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR