Getirecem.com Batman Tanıtım Günlerine Damgasını Vurdu

Getirecem.com Batman Tanıtım Günlerine Damgasını Vurdu

Gertirecem ailesi olarak 5-8 Aralık tarihlerinde Batman ilimizin tanıtımı için katıldığımız İstanbul/YenikapıBatman Tanıtım Günlerietkinliğinde binlerce müşteriyi ağırladık. Etkinlik günleri boyunca yoğun ilgi gören getirecem.com ürünleri yok sattı. 

CANLI ALIŞVERİŞ İMKANI SUNDUK

 

Bizi instagramdan (@getirecem) takip eden müşterilerimizinin yoğun talebini kırmadık ve ilimizin temsili olarak fuar alanına götürdüğümüz mobil tandır götürdük.Batman tandır ekmeği Batmanlıların yoğun ilgisi ile karşılaştı.Birkaç saat içinde binlerce tandır ekmeği satışını canlı olarak gerçekleştirdik. Batman valisi Sn. Hulusi ŞAHİN mobil tandırımızı yerinde inceledi.

 

ÜNLÜ İSİMLER DESTEK VERDİ

Spor ve sanat camiasının ünlü isimleri de Batman tanıtım günlerine katılarak desteklerini gösterdiler. Eski milli futbolcular Semih Şentürk ve Tuncay Şanlı Getirecem.com 'un standını ziyaret ettiler.

KİOKS CİHAZIMIZ İLE CANLI E-TİCARET İMKANI SUNDUK

Fuar alanına götürdüğümüz kioks cihazı ile ziyaretçilerin e-ticaret sitemiz www.getirecem.com üzerinden canlı e-ticaret deneyimi yaşamalarını sağladık.

  

 

EĞLENCELİ ANLARA SAHNE OLDU

Bu sene ilk defa gerçekleşen Batman Tanıtım Günleri fuarına katılım ve ilgi oldukça yoğundu. Birçok yerel ve ulusal yayın organı etkinliği yakından takip etti. Etkinlik alanındaki coşku görülmeye değerdi. Konserler eşliğinde çekilen halaylar etkinliğe renk kattı.

 

 
Etiketler: getirecem,batman,batman tanıtım günleri,yenikapı,batman günleri,tanıtım günleri,
Aralık 07, 2019
Listeye dön